5 טיפים אשר יסייעו לכם להסתדר גם אם אין לכם רכב בבעלותכם

חסכון עצום לכסף שלכם ! רכב ליסינג במחיר משתלם !

יש לא מעט אנשים אשר מסיבות כאלו ואחרות בוחרים לא להחזיק רכב בבעלותם. אם גם לכם אין רכב ואתם אולי מתלבטים אם להישאר במצב הזה, או לעשות צעד ולרכוש רכב – להלן 5 טיפים אשר יסייעו לכם להבין כיצד להסתדר בצורה המיטבית גם ללא רכב פרטי:

טיפ 1 – שימוש בתחבורה ציבורית

ישראל לא נחשבת למדינה אשר ידועה בזכות לתחבורה הציבורית האיכותית שלה. יחד עם זאת, מי שלא מחזיק ברשותו רכב פרטי, עדיין יוכל לעשות שימוש בתחבורה ציבורית.
בעידן האפליקציות, תוכלו להיות תמיד מעודכנים לגבי מתי התחבורה הציבורית אמורה לצאת ומאיזו נקודה וכמובן, איך להגיע ממקום למקום.
למעשה, אפליקציה שכזאת, תאפשר לכם לנצל את התחבורה הציבורית בצורה האופטימאלית .
מעבר לכך, יש לקחת בחשבון שיש כרטיסי "רב קו" ותוכניות שונות אשר בכוחן להוזיל את עלויות הנסיעה וכדאי לערוך היכרות עם כמה שיותר תוכניות שכאלו, על מנת ליהנות מנסיעות חסכוניות בתחב"צ.

טיפ 2 – לשקול את האפשרות להשכיר רכב

תמיד קיימת אפשרות להשכיר רכב הן לתקופות קצרות (לדוגמא, עבור נסיעות חד פעמיות) והן לתקופות ארוכות יותר.
כך שאם אין ברשותכם רכב ולמדתם פחות או יותר להסתדר, אבל אתם מבקשים להתנייד גם בסופו שבוע או מבקשים לנסוע לטיול בן מספר ימים, אין כל ספק כי שירות השכרת רכב יכול להוות ככתובת עבורכם.
כיום, ניתן לבצע את ההשכרה בצורה יעילה ופשוטה דרך רשת האינטרנט – כמובן, שיש לבחור בתבונה הן את החברה המשכירה והן את הרכב ואתו תשכירו.
יש לשים דגש על פרמטרים כמו: מחיר ההשכרה, מה העלות כוללת בתוכה, מקום האיסוף וההחזרה וכיוצא בזה.. 

טיפ 3 – שימוש במוניות

אפשרות נוספת אשר עומדת לרשותכם היא להשתמש במוניות. יש לקחת בחשבון שהשירות הזה כרוך בעלויות כספיות לא נמוכות.
יחד עם זאת, אם אתם לא נוסעים ליעדים רחוקים ולא לעיתים קרובות, האפשרות הזאת יכולה להיות ללא כל ספק כחסכונית יותר בהשוואה לאחזקת רכב – אשר כרוכה בעלויות גבוהות.
כיום ניתן להזמין מוניות באמצעות אפליקציות ייעודיות או באמצעות שיחת טלפון פשוטה לתחנת המוניות הקרובה – כך או כך מדובר בהליך פשוט קל.

טיפ 4 – לשקול אפשרות שירותי ליסינג

לצד רכישת רכב יש גם אפשרות נוספת ליהנות מרכב חדש והיא לפנות לחברת ליסינג לצורך עסקת ליסינג פרטי. בעסקה מהסוג הזה, אתם אמורים למעשה לשלם מקדמה בסכום כסף מסוים. לאחר מכן, תתבקשו לשלם סכום חודשי קבוע לאורך כל תקופת זמן העסקה – אשר לרוב, תעמוד על 3 שנים.

בסיום התקופה, תהיה לכם אפשרות לרכוש את הרכב – כאשר לשם כך תדרשו להוסיף סכום כסף יחסי, קבוע וידוע מראש. אפשרות נוספת היא כמובן, להחזיר את הרכב לעסקת הליסינג ולהיכנס לעסקה חדשה.

טיפ 5 – לחסוך לרכישת רכב

אם אחרי שיישמתם את כל הטיפים הקודמים, אתם עדיין מרגישים את החוסר ברכב משלכם, האפשרות הבאה היא כמובן, לחסוך לקראת רכישה של רכב.

עכשיו.. עד שתצליחו לחסוך את סכום הכסף שיאפשר לכם לרכוש את אותו הרכב אשר יענה על כל הדרישות והצרכים שלכם – כאשר, עד שתגיעו למצב הזה, יכול לחלוף זמן, תוכלו ליישם את הטיפים הקודמים.

כאמור, מאוד יכול להיות שברגע שתיישמו אותם אתם עתידים לגלות שלא כזה דחוף לכם לרכוש רכב – ואולי תוכלו לחסוך במשך תקופת זמן ארוכה יותר ולקנות רכב טוב ואיכותי יותר.

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

Table of Contents

ראנטקאר- חברת הליסינג הגדולה בישראל

ראנטקאר- חברת הליסינג הגדולה בישראל

חברתנו שמה לעצמה דגש להוזיל משמעותית את תחום הליסינג בארץ תוך כדי שמירה על מגוון רחב של רכבים איכותיים ושירות ללא פשרות
הצוות שלנו מונה את האנשים הטובים ביותר , שעובדים יום יום כדי להביא אליכם את הרכבים הכי טובים שיש.